Joy Run 2023: SGO běželo pro radost i dobrou věc

V sobotu 16. září 2023 byla naše škola důležitou součástí netradičního běžeckého závodu Joy Run 2023. Byla to nezapomenutelná událost, kdy jsme dokázali spojit a napnout síly. Tento závod nám přinesl nejen radost z běhu, ale také příležitost pomáhat těm, kteří naši podporu potřebují.

Naši školu reprezentovaly dva týmy: tým žáků a tým učitelů. Každý tým tvořilo šest běžců a jeden úžasný handicapovaný parťák. To, co bylo na tomto šestikilometrovém závodu opravdu výjimečné, byla nejenom rychlost, ale také vzájemná podpora a pomoc. Jsme pyšní na všechny naše běžce, kteří se této výzvě postavili s nadšením, úsměvem a odhodláním.

Joy Run 2023 nám připomněl, že jsme na naší škole povzbuzující komunitou. Bylo nám ctí být součástí takto inspirativní akce, která klade důraz na inkluzi a solidaritu. A už se těšíme a trénujeme na Joy Run 2024! Přidáte se příští rok k nám?