Úspěch týmu SGO na krajském kole Juniorského maratonu

S hrdostí a radostí oznamujeme, že tým naší školy dosáhl skvělého úspěchu v krajském kole Juniorského maratonu, které se konalo v Ostravě 21. dubna.

V sestavě Matouš Hnízda, Daniel Švec, Simona Bartošová, Petr Sedláček, Eliška Slaninová, Štěpán Šťastník, Karolína Klechová, Štěpán Bednář, Jonáš Pavlíček a Lukáš Vyležík si tak pod vedením Jeronýma Tolocha zajistili postup na prestižní Pražský maraton, kde se utkají s týmy z celé republiky. 

Náš školní tým se zúčastnil krajského kola plný nadšení a odhodlání. Přestože soutěž byla náročná a konkurence silná, naši závodníci prokázali svůj talent a nasazení, což vedlo k jejich triumfu. Tento úspěch nejenže přinesl radost a hrdost celé škole, ale také poskytl týmu SGO skvělou příležitost reprezentovat naši školu na celostátní úrovni na nadcházejícím Pražském maratonu. Tak se v neděli ráno nezapomeňte dívat na ČT sport.